Niesamowita historia Polski

Co sprawia, że nasz naród jest tak niepowtarzalny i rozpoznawalny przez wiele innych narodów? Oczywiście – nasza historia Polski, która sprawia wrażenie na niejednym obcokrajowcy. Zdecydowanie powinniśmy być dumni z naszej historii I naszych osiągnieć – w końcu swoją odwagą i walecznością Polacy są szanowani przez Anglików, Niemców, a nawet Turków. Co ciekawe, to właśnie Turcja była jedynym krajem, który nie zgadzał się na rozbiór Polski – właśnie dlatego, że miała na uwadze naszą odwagę, waleczność i darzyła nas szacunkiem. Historia Polski to przede wszystkim chwała, sława i chluba, coś, czego nikt nam nigdy nie odbierze i z czego w każdym zakątku świata powinniśmy być dumni I czerpać satysfakcję. Żaden inny naród nie zapisał się w historii świata takim uporem, zdecydowaniem, walką o swoje. Nigdy nie powinniśmy o tym zapominać, zwłaszcza w dzisiejszych trudnych i innych czasach. O Polakach mówi się, że w czasach pokoju mogą kłócić się ze swoimi rodakami, by w czasach kryzysu zjednoczyć się i wspólnie walczyć o lepsze jutro, by potem ponownie wrócić do przerwanego zajęcia. Historia Polski z pewnością może to udowadniać na wielu niezliczonych przykładach. Żaden inny kraj nie posiada aż tak bogatej historii, która jest nie do powtórzenia przez żadne inne państwo.